Мета блогу

Шановні друзі! Як ви, можливо, знаєте, я є досить активним користувачем Facebook. І до останнього часу мені навіть на думку не спадало створювати окремий блог – інструментів соціальної мережі цілком вистачало. Але нещодавно мені потрібно було знайти один зі своїх давніх дописів на Facebook з інформацією щодо одного з опанованих мною онлайн-курсів. І це виявилось складніше, ніж здавалось на початку. А інший допис я так і не зміг відшукати, навіть за допомогою пошуку по дописах. Тому я вирішив трохи змінити підхід. Відтепер основним місцем для моїх дописів буде цей блог, а у Facebook я буду лише їх поширювати.

Основною тематикою цього сайту буде освіта. Вища освіта, в якій я працюю, буде, звісно, у пріоритеті, але як шанувальник сера Кена Робінсона та фінської школи, буду піднімати і шкільні теми. Серед освітніх питань, в першу чергу, буду приділяти увагу онлайн-курсам, якими захоплююсь та які популяризую ще з 2013 року. Тому серед іншого тут часто будуть згадуватись такі освітні платформи, як Prometheus, Coursera, edX, Stanford Online тощо. Також планую приділяти увагу онлайн-платформам, орієнтованим на школярів, у тому числі всесвітньо відомій Khan Academy та українському амбітному проекту EdEra.

Окрім власних думок, буду висвітлювати діяльність ключових особистостей, які просувають нові підходи до навчання, популяризують онлайн-освіту, blended learning тощо. Серед них: Іван ПримаченкоОлексій Молчановський, Іван Шихат-Саркісов (до речі, раджу стежити за їх дописами на Facebook) та ін.

Ось такий план дій 🙂

Бажаю успіхів!