Шановні друзі! Нещодавно побачив у Facebook обговорення нового фільму Олівера Стоуна “Україна у вогні”, у якому останній зняв версію Революції Гідності та подій навколо неї за версією “орків”. Звісно, витрачати час на його перегляд не варто (побережіть свої нерви та сили, нам всім вони ще дуже знадобляться). Але огляд Вадима Фульмахта, який знайшов у собі сили подивитись цей “треш”, я рекомендував би прочитати.

Щодо участі Олівера Стоуна. У теорії імовірності та статистиці є так зване правило трьох сигм, згідно з яким, грубо кажучи, 997 з 1000 значень нормально розподіленої випадкової величини лежать у діапазоні плюс/мінус трьох середньо квадратичних відхилень від математичного очікування цієї величини. А це означає, що на кожну 1000 відомих акторів, режисерів та продюсерів обов’язково знайдуться свої Олівер Стоун, Жерар Депардьє та Стівен Сігал 🙂 .
А тому не варто на них і зважати, вони – лише незначні зазомбовані виключення з відомого правила. Хоча ні, дещо можна зробити. Наприклад, відвідати сторінку фільму “Україна у вогні” на IMDB та оцінити цей непотріб відповідною оцінкою (на жаль, боти не сплять та завзято накручують рейтинг, намагаючись привернути до цієї маніпулятивної брехні більше уваги). А потім з нагоди третьої річниці Революції Гідності варто передивитись важкий та правдивий фільм “Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom”, який ні в якому разі не можна забувати (особливо, можновладцям).
Здавалося б, до чого тут освіта та мій освітній блог. Все дуже просто. Саме освіта дозволяє зруйнувати кайдани пропаганди. І чим потужніша пропаганда, тим більше знань та вищий рівень критичного мислення потрібні, щоб їй протистояти. Якісна освіта – це “щеплення” від пропаганди. А тому вже традиційно закликаю навчатись та постійно розвивати свою нейронну мережу 🙂 . До речі, якщо хочете дізнатись більше про те, як працює мозок людини, то можу порадити подивитись чудові лекції Брюса Худа “Знайомтесь – ваш мозок” (лекція 1, лекція 2, лекція 3) та досить цікавий онлайн-курс “Наука повсякденного мислення”, який нещодавно стартував на Prometheus.
Бажаю успіхів!
1 коментар до “Goodbye, Oliver! або Правило трьох сигм”
На жаль, там не має нульової оцінки.
Коментарі закриті.